mikolaj pojechal

Jak co roku nasza organizacja przygotowała imprezę Mikołajkową dla dzieci z rejonu Północno-Wschodniej Anglii.
W imprezie uczestniczyły rodziny z okolicznych miejscowości, nawet oddalonych od nas o 40-50 mil.
Jest nam bardzo miło, że co roku nasza impreza cieszy się taką popularnością. W tym roku ponownie zorganizowaliśmy 2 imprezy, aby umożliwić większej ilości dzieci spotkać się z Mikołajem.


Mamy nadzieję, że przygotowane przez dzieci ozdoby świąteczne będą piękną ozdobą Państwa domów podczas Świąt. Mamy również nadzieję, że dzieciom impreza się podobała. Jednak ich uśmiech świadczył o dobrej zabawie.
Podczas imprez rozmawialiśmy z dziećmi na temat Mikołaja, ku naszemu zdziwieniu dzieci wiedziały o Mikołaju bardzo dużo różnych ciekawych szczegółów ..... niektórych bardzo śmiesznych. Lecz jakie to były informacje wiedzą nasi uczestnicy
Tym razem rodzice zrobili nam i innym uczestnikom smaczną niespodziankę. Kilka mam upiekło przepyszne ciasta, dzięki nim mieliśmy dodatkowy słodki poczęstunek dla innych uczestników.
Chcemy bardzo podziękować wszystkim mamom za przygotowanie tej smacznej niespodzianki. Nie jesteśmy w stanie podziękować każdej mamie imiennie, dlatego dziękujemy wszystkim razem i każdej z osobna. Jesteście kochane
Serdecznie dziękujemy właścicielom sklepów KOPERNIK za przygotowanie słodyczy do paczek i upominków. Dziękujemy serdecznie za przekazanie poczęstunku dla uczestników imprezy. Jak co roku mogliśmy na Was liczyć. Dziękujemy portalowi POLNEWS za nagłośnienie naszej imprezy :)
Szczególne podziękowania dla Magdy, Arlety, Łucji, Joli, Agnieszki, Jakuba, Roberta, Radka oraz wszystkim tym, którzy pomagali nam w przygotowaniu i prowadzeniu imprezy.

Team Challenger