17395

Dzień dobry,

Pracuję nad programem dokumentalnym dla jednego z głównych kanałów telewizyjnych w Wielkiej Brytanii o nastrojach panujących wśród Polaków po wyniku referendum ws. brexitu. Chciałabym porozmawiać z osobami, które spełniają poniższe kryteria (lub ich część):

* Mieszkasz w Wielkiej Brytanii od dłuższego czasu i uważasz Wielką Brytanię za swój dom? Czujesz się częścią lokalnej społeczności, posyłasz swoje dzieci do lokalnych szkół?
* Czujesz się ‘niepewnie’ co do swojej przyszłości oraz swojego statusu po wyjściu Wielkiej Brytanii z UE? Być może czujesz się ‘niechciany/a’? Spotkałeś/aś sie z przejawami niechęci? Lub wręcz przeciwnie, czujesz, że masz wsparcie swojej lokalnej wspólnoty?

Zainteresowane osoby proszę o kontakt mailowy : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowe informacje:

Wskazane byloby, żeby owe osoby mowiły w jezyku angielskim. Mogą być to rownież osoby samotne, nie muszą mieć dzieci. Docelowo, chcielibyśmy przedstawić kilka ‘rodzin’, tzw. case studies, które mogą nam opowiedzieć o swoim życiu w Wielkiej Brytanii. I jak decyzja Wielkiej Brytanii o wyjsciu z UE na nie wpłyneła. Owe rozmowy odbyły by się w ich domach, kawiarniach, lub w innych miejsach, gdzie te osoby przebywają na codzien, nie w studio.

Ponieważ jesteśmy w początkowym stadium produkcji naszego programu, zależy nam na porozmawianiu z jak najwiekszą ilością osób, może być ‘off the record’, niekoniecznie te osoby muszą być przed kamera.

Polish English

Wspomóż nas

 

        


MULTICULTURAL ORGANISATION

              CHALLENGER

    IS A REGISTERED CHARITY

   NUMBER 1145143

Challenger You Tube Channel

Sponsorzy i Partnerzy

 charity commisionlottery fundkonsulat manchesterGVOCNCVSCommunity Foundation

             cooperative    gateshead carers  icos polnews