polski paszport 9961

Dyżur konsularny w Newcastle Upon Tyne - 15 października 2016 r. (sobota) UWAGA!!! Limit wolnych miejsc dla osób powyżej 12 roku życia został wyczerpany. Pozostały miejcsa dla dzieci do 12 roku życia!!!

Dyżur konsularny w Newcastle Upon Tyne - 15 października 2016 r. (sobota)

Newcastle City Council
Civic Centre - Carliol Room

Barras Bridge
Newcastle Upon Tyne
NE1 8QH

Wejście do budynku - w głównej recepcji spytać o Carliol Room - potem wjechać windą boczną (schody w dół za głównymi windami) na II piętro.

Parking - dostępny z tyłu budynku, płatny

W tym dniu przyjmowane będą wnioski o wszystkie rodzaje paszportów – dla dzieci i dorosłych.

ZAPISY NA SPOTKANIE Z KONSULEM – DYŻUR KONSULARNY
Aby umówić się na spotkanie z konsulem w trakcie dyżuru konsularnego należy wysłać e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
W temacie e-maila prosimy o podanie nazwy miejscowości, do której chcecie się Państwo umówić na dyżur (Newcastle), a w treści e-maila następujących informacji:

Nazwisko i imię zgłaszającego.
Rodzaj załatwianej sprawy (np. paszport 5-letni dla małoletniego, paszport 10-letni dla osoby dorosłej, paszport tymczasowy dla dziecka do 1 roku życia urodzonego w Wielkiej Brytanii, które nie posiada numeru PESEL).
Dane osoby, dla której będzie składany wniosek w tym:
– nazwisko i imię,
– data urodzenia (RRRR-MM-DD),
– informacja o posiadanym paszporcie, paszporcie tymczasowym lub dowodzie osobistym i terminie ważności dokumentów,
– numer polskiego lub brytyjskiego aktu urodzenia,
– numer PESEL.
4. Informacja o szczególnych okolicznościach dot. wydania dokumentu paszportowego, np. zagubienie, zniszczenie lub kradzież ważnego paszportu lub dowodu osobistego, brak zgody jednego z rodziców na wydanie paszportu dla dziecka, brak odpisu polskiego aktu urodzenia dziecka w przypadku aplikowania o dokument dla małoletniego powyżej 1 roku życia, fakt bycia poszukiwanym/ą przez polskie organy ścigania itp.
5. Dane kontaktowe, w tym numer telefonu oraz adres zamieszkania (wraz z nazwą hrabstwa).
Osoby, które prześlą prawidłowe zgłoszenie i zostaną zapisane na dyżur otrzymają e-mail z potwierdzeniem spotkania wraz ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi daty i godziny oraz dokumentów, które należy przynieść ze sobą na spotkanie.
Jednocześnie informujemy, że liczba miejsc na spotkanie z konsulem jest ograniczona i o zapisie na spotkanie będzie decydować kolejność zgłoszeń. Tylko osoby, które otrzymają potwierdzenie z datą i godziną spotkania będą mogły załatwić swoją sprawę w trakcie dyżuru konsularnego.

Polish English

Wspomóż nas

 

        


MULTICULTURAL ORGANISATION

              CHALLENGER

    IS A REGISTERED CHARITY

   NUMBER 1145143

Challenger You Tube Channel

Sponsorzy i Partnerzy

 charity commisionlottery fundkonsulat manchesterGVOCNCVSCommunity Foundation

             cooperative    gateshead carers  icos polnews