GatesheadCarersAssoc 000 1

Czy opiekujesz się członkiem rodziny lub przyjacielem, który bez Twojej pomocy nie poradziłby sobie w codziennym życiu, ze względu na swoją niepełnosprawność fizyczną lub umysłową, trudności w uczeniu się, problemy zdrowia psychicznego, wiek lub niedołężność lub też uzależnienia od alkoholu i narkotyków?
Czy Twoja pomoc polega na przykład na praniu i zmienianiu mu ubrań, przypominaniu o zażywaniu lekarstw, gotowaniu, zaprowadzaniu na umówione wizyty lekarskie, do banku i innych instytucji, na wypełnianiu w jego imieniu formularzy, wsparciu emocjonalnym?
Jeśli tak, to pragniemy zaprosić Cię na spotkanie naszej grupy Polaków, opiekujących się kimś bliskim.
W trakcie spotkań polscy opiekunowie mają okazję poznać inne osoby, znajdujące się w podobnej sytuacji, podzielić się doświadczeniem, troskami i radościami, dowiedzieć się o dostępnym lokalnie wsparciu w danej sytuacji, a także – jeśli sobie tego życzą – otrzymać indywidualną i poufną poradę pracownika socjalnego (w obecności tłumacza).

Polish Carer Session 26 Sept 2015 -Polish-page-001


Podczas najbliższej sesji opiekunowie będą mogli się zrelaksować i odsapnąć od swoich obowiązków opiekuńczych, mając czas dla siebie. Przygotowaliśmy bowiem zajęcia artystyczno-kreatywne, podczas których polscy opiekunowie w relaksującej i przyjaznej atmosferze poznają nową formę sztuki.
Data: sobota, 26 września 2015 r.
Godz: od 10.30 do 13.00
Adres: John Haswell House, 8-9 Gladstone Terrace, Gateshead, NE8 4DY (uwaga dla regularnych uczestników: jest to nasz nowy adres!).

Podczas całej sesji obecny będzie też animator zabawy (playworker), który będzie prowadził zajęcia dla dzieci tak, aby ich rodzice mogli bez przeszkód uczestniczyć w zajęciach grupy.

Polish English

Wspomóż nas

 

        


MULTICULTURAL ORGANISATION

              CHALLENGER

    IS A REGISTERED CHARITY

   NUMBER 1145143

Challenger You Tube Channel

Sponsorzy i Partnerzy

 charity commisionlottery fundkonsulat manchesterGVOCNCVSCommunity Foundation

             cooperative    gateshead carers  icos polnews