polski paszport 9961
 
UWAGA! LIMIT MIEJSC ZOSTAŁ WYCZERPANY
 
Informujemy, iż dzięki staraniom naszej organizacji i zaangażowaniu naszych wolontariuszy w dniu 14 marca 2015 (sobota)odbędzie się kolejny dyżur konsularny w Newcastle upon tyne  
 
MIEJSCE DYŻURU:
 
Newcastle City Council
Civic Centre
Swan/Parsons Room
Barras Bridge
Newcastle  Upon Tyne
NE1 8QH
 
Parking – dostępny przed budynkiem, płatny
 
W tym dniu przyjmowane będą wnioski o wszystkie rodzaje paszportów – dla dzieci i dorosłych.
 
 
ZAPISY NA SPOTKANIE Z KONSULEM – DYŻUR KONSULARNY
Aby umówić się na spotkanie z konsulem w trakcie dyżuru konsularnego należy wysłać e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
W temacie e-maila prosimy o  podanie nazwy miejscowości, do której chcecie się Państwo umówić na dyżur (Newcastle), a w treści e-maila następujących informacji:
 
1.Nazwisko i imię zgłaszającego.
2.Rodzaj załatwianej sprawy (np. paszport 5-letni dla małoletniego, paszport 10-letni dla osoby dorosłej, paszport tymczasowy dla dziecka do 1 roku życia urodzonego w Wielkiej Brytanii, które nie posiada numeru PESEL).
3.Dane osoby, dla której będzie składany wniosek w tym:
– nazwisko i imię,
– data urodzenia (RRRR-MM-DD),
– informacja o posiadanym paszporcie, paszporcie tymczasowym lub dowodzie osobistym i terminie ważności dokumentów, 
– numer polskiego lub brytyjskiego aktu urodzenia,
– numer PESEL.
4.Informacja o szczególnych okolicznościach dot. wydania dokumentu paszportowego, np. zagubienie, zniszczenie lub kradzież ważnego paszportu lub dowodu osobistego, brak zgody jednego z rodziców na wydanie paszportu dla dziecka, brak odpisu polskiego aktu urodzenia dziecka w przypadku aplikowania o dokument dla małoletniego powyżej 1 roku życia, fakt bycia poszukiwanym/ą przez polskie organy ścigania itp.
5.Dane kontaktowe, w tym numer telefonu oraz adres zamieszkania (wraz z nazwą hrabstwa).
 
Osoby, które prześlą prawidłowe zgłoszenie i zostaną zapisane na dyżur otrzymają e-mail z potwierdzeniem spotkania wraz ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi daty i godziny oraz dokumentów, które należy przynieść ze sobą na spotkanie.
 
W pierwszej kolejności będą zapisywane osoby zamieszkujące w Manchesterskim Okręgu Konsularnym. Osoby spoza okręgu zostaną zapisane tylko w przypadku dostępnych miejsc. 
 
Jednocześnie informujemy, że liczba miejsc na spotkanie z konsulem jest ograniczona i o zapisie na spotkanie będzie decydować kolejność zgłoszeń. Tylko osoby, które otrzymają potwierdzenie z datą i godziną spotkania będą mogły załatwić swoją sprawę w trakcie dyżuru konsularnego.
 
 
 
 
Polish English

Wspomóż nas

 

        


MULTICULTURAL ORGANISATION

              CHALLENGER

    IS A REGISTERED CHARITY

   NUMBER 1145143

Challenger You Tube Channel

Sponsorzy i Partnerzy

 charity commisionlottery fundkonsulat manchesterGVOCNCVSCommunity Foundation

             cooperative    gateshead carers  icos polnews